NAFTO Sp. z o.o.

Specjalista ds. kadr i płac

  • Kraków, małopolskie

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Zakres obowiązków

  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników zatrudnionych w Spółce w Polsce i za granicą
  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej (w tym dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracownika na budowach eksportowych – porozumienia zmieniające do umowy o pracę, wnioski o poświadczenie druku A1, wnioski o wydanie kart EKUZ)
  • prowadzenie akt osobowych pracowników
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy w dedykowanym systemie do rozliczania czasu pracy (tworzenie, sprawdzanie i zamykanie grafików pracowników krajowych oraz eksportowych)
  • wydawanie zaświadczeń dotyczących zatrudnienia
  • obsługa programu Płatnik, ZUS PUE, PPK
  • sporządzanie analiz, raportów z zakresu tematyki kadrowo - płacowej na potrzeby kierownika biura oraz dyrektora pionu

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku specjalista ds. kadr i płac – warunek konieczny
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz PDOF
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • solidność, dokładność, obowiązkowość i samodzielność w działaniu
  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac (mile widziane)
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • pracę w siedzibie firmy w Krakowie (dzielnica Nowa Huta)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa na czas określony, w pełnym wymiarze czasu pracy)
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz do dodatkowej opieki medycznej na zasadach obowiązujących w Spółce
  • możliwość wykupienia karty Multisport na zasadach obowiązujących w Spółce
  • Administratorem danych osobowych jest NAFTO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 31-983 Kraków ul. Igołomska 30, NIP: 9542664132. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Przesyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach przez NAFTO Sp. z o.o. (ul. Igołomska 30, 31-983 Kraków), w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez NAFTO Sp. z o.o. (ul. Igołomska 30, 31-983 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Dodana
Wygasa (dzisiaj)