KOKO sp. z o.o.

Specjalista ds. jakości

  • Dulowa, małopolskie pow. chrzanowski

Inżynier jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Stałe doskonalenie systemu zapewnienia jakości,

  • Nadzorowanie dokumentacji związanej z utrzymaniem jakości,

  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych, inspekcji, audytów dostawców,

  • Szkolenie pracowników w zakresie GHP, GMP, HACCP,

  • Uczestniczenie w kontrolach urzędowych oraz audytach klientów.

Wymagania

  • Znajomość HACCP oraz wymagań standardów zarządzania jakością BRCGS,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Kompetencje do przeprowadzania audytów wewnętrznych oraz dostawców,

  • Mile widziane doświadczenie minimum roczne,

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z jakością, technologią / bezpieczeństwem żywności, towaroznawstwem lub pokrewne.

Oferujemy

  • ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • współpracę w dłuższej perspektywie czasowej,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i zajmowanego stanowiska,

  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • miłą atmosferę pracy,

  • ubezpieczenie grupowe.

  • Administratorem danych osobowych jest KOKO sp. z o.o. 32-065 Krzeszowice Rynek 10A, NIP: 5130279931. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Zgoda kandydata na przetwarzanie danych osobowych dla tej rekrutacji jest wyrażona automatycznie poprzez wysłanie aplikacji. Kandydat nie musi umieszczać jej w CV.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)