Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
MPP Cyfrowa Foto

Specjalista ds. rozwoju sprzedaży i partnerów zagranicznych

  • Rzeszów, podkarpackie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

W MPP Cyfrowa Foto wspólnie tworzymy środowisko dla ludzi z pasją.

Działamy w obszarze druku cyfrowego, fotografii i nowoczesnego introligatorstwa.

Każdego dnia dostarczamy naszym klientom na całym świecie to, co najważniejsze - uchwycone wspomnienia i utrwalone emocje. Zawsze perfekcyjnej jakości i zawsze przykładając maksimum uwagi do tego, aby nie tylko nasz produkt, ale także doświadczenie zakupowe były dla każdej osoby wyjątkowe.

Dołącz do nas i podbijaj z nami rynki zagraniczne - USA, Wielką Brytanię, Niemcy, Irlandię, Hiszpanię, Belgię, Holandię, Portugalię, Francję, Czechy, Słowację i Włochy.

Obecnie szukamy Specjalisty ds. rozwoju sprzedaży i partnerów zagranicznych.

Zakres obowiązków

  • kreatywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych;
  • prowadzenie negocjacji handlowych ze stałymi partnerami korporacyjnymi, w tym negocjowanie umów handlowych;
  • monitorowanie realizacji umów partnerskich;
  • realizowanie założonych kwartalnych planów / KPI’ów sprzedażowych (ilościowych i wartościowych) pod kątem obecnych i potencjalnych partnerów;
  • współpraca przy tworzeniu kalkulacji oraz adekwatnej strategii cenowej produktów;
  • analizowanie rynku i konkurencji w segmencie fotoproduktów, celem proponowania nieszablonowych rozwiązań i zwiększania przychodów;
  • współpraca z działem marketingu w ramach wykorzystania i rozwoju obecnej oferty produktowej.

Wymagania

  • min. 3 - letnie doświadczenie w podobnej roli jako handlowiec / business developer z udowodnionymi sukcesami pozyskiwania klientów biznesowych;
  • doskonałe umiejętności handlowe, w tym łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów oraz utrzymywaniu długofalowych relacji biznesowych;
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne;
  • bardzo dobre umiejętności analizowania, negocjowania i konstruowania umów handlowych;
  • zaawansowany poziom języka angielskiego wykorzystywany w codziennej pracy, poziom min. C1;
  • dobre umiejętności analityczne, w tym biegłość w obsłudze programu Excel.

Oferujemy

  • forma współpracy dostosowana do oczekiwań kandydata;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • jasny zakres obowiązków oraz realny wpływ na rozwój biznesu;
  • benefity w postaci dofinansowania do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowego, dofinansowanie do karty MultiSport, zniżki pracownicze, pakiety szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
  • możliwość częściowej pracy zdalnej w ramach zasad obowiązujących w organizacji (biuro mieści się w komfortowym i nowoczesnym budynku w strefie ekonomicznej w Zaczerniu k. Rzeszowa).
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest MPP sp. z o.o. 36-062 Zaczernie Zaczernie 190, NIP: 8133469935. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MPP sp. z o.o. 36-062 Zaczernie Zaczernie 190, NIP: 8133469935 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.