Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
MPP Cyfrowa Foto

[ANGIELSKI] Specjalista ds. obsługi klienta

  • Rzeszów, podkarpackie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

MPP Cyfrowa Foto to jedna z największych drukarni w Europie, działająca w obszarze druku cyfrowego, poligrafii oraz introligatorstwa. Firma, której podstawą działania jest nowoczesny marketing internetowy i sprzedaż e-commerce, a sercem – dział IT. Swój model biznesowy opieramy o nowoczesne rozwiązania e-commerce, docierając kanałami B2B i B2C do partnerów krajowych i zagranicznych.
Innowacyjne pomysły, nietypowe rozwiązania i fascynacja najnowocześniejszymi technologiami pozwalają nam tworzyć oryginalne linie fotoproduktów i w nietuzinkowy sposób docierać do Klientów z całego świata. Jesteśmy właścicielem kilkunastu marek, w tym między innymi brandów nPhoto, Colorland, Artibo, Decormint i Presejo.

Dlatego też, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów wzmacniamy zespół Biura Obsługi Klienta.

Dołączysz?

Zakres obowiązków

  • elektroniczna (mailowa i telefoniczna) obsługa Klienta anglojęzycznego;
  • codzienny kontakt mailowy i telefoniczny w j. angielskim z klientami zamawiającymi nasze produkty;
  • udzielanie informacji na temat produktów oraz sposobu składania zamówień;
  • udzielanie informacji dotyczącej obsługi programów i rozwiązywanie problemów technicznych;
  • wsparcie w procesie przyjmowania i obsługi zgłoszeń reklamacyjnych;
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy;
  • skuteczne rozwiązywanie problemów klienta.

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2);
  • łatwość prowadzenia rozmów w języku obcym;
  • doświadczenie z zakresu kontaktu z Klientem;
  • umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktu z Klientem anglojęzycznym;
  • wielozadaniowość i podzielność uwagi;
  • bardzo dobra obsługa poczty elektronicznej;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny fotografii;
  • rzetelność, terminowość, punktualność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • zespół, który zawsze Ci pomoże;
  • szkolenia wprowadzające;
  • otwartą komunikację na linii pracownik – przełożony;
  • realny wpływ na rozwój działu i przejrzysty zakres zadań;
  • pracę w kilkunastoosobowym zespole w nowoczesnym budynku w Zaczerniu k.Rzeszowa;
  • benefity - dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej, karty Multisport i platformy językowej.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest MPP sp. z o.o. 36-062 Zaczernie Zaczernie 190, NIP: 8133469935. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MPP sp. z o.o. 36-062 Zaczernie Zaczernie 190, NIP: 8133469935 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.