Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
Piomar Fuksa Sp. Komandytowa

Pracownik biurowy ze znajomością j. niemieckiego

  • Kraków, małopolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

PIOMAR FUKSA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma Piomar FUKSA specjalizuje się w budowaniu hal wysokiego składowania na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Holandii oraz Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy dynamicznym, młodym zespołem i poszukujemy kolejnej osoby do współpracy.
Nasza firma oferuje możliwość zdobycia doświadczenia zarówno w biurze jak i w wielu innych dziedzinach.
Codziennie zdarza nam się stykać z nowymi wyzwaniami i rozwiązywać problemy.

Miejsce pracy: Kraków ul. Sikorki 25 ( okolica Centrum handlowego M1 i Elektrociepłowni)

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego

Zakres obowiązków

  • telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem niemieckim

  • pomoc w znajdywaniu i rezerwacji noclegów w Niemczech

  • prowadzenie bazy noclegowej, wprowadzanie faktur

  • bezpośredni kontakt z pracownikami przebywającymi na delegacjach w Niemczech

  • wykonywanie innych czynności biurowych

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
  • umięjętność dobrej organizacji pracy
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • mile widziana znajomośc języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • stabilną pracę, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, awansu

  • pomoc opiekuna podczas wdrożenia do pracy
  • jasne zasady i miłą atmosferę pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • Administratorem danych osobowych jest Piomar Fuksa Sp. Komandytowa 31-619 Kraków Budziszyńska 48, NIP: 6783154603. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dopisanie w Cv zgody na przetwarzanie danych
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."