AL-EM MIERNIK sp. z o.o.

Pracownik Biurowy - branża spożywcza

  • Skała, małopolskie pow. krakowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Zatrudnię Pracownika na stanowisko Pracownik Biurowy - Fakturzysta branża mięsna

Firma nasza zatrudnia na stałe około 100 osób, jesteśmy głównie Zakładem Rozbioru Mięsa z dodatkową działalnością Transportową co umożliwia nam stały rozwój i stabilną pozycję na rynku.

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie zamówień telefonicznych oraz mailowych od klientów
  • wprowadzenie zamówień do systemu magazynowego Subiekt
  • wystawianie dokumentów WZ, Faktur, HDI, CMR, inne niezbędne
  • rozliczenia kierowców z tras, pieniędzy, dokumentów, opakowań
  • obsługa klienta hurtowego na miejscu (zamówienie, faktura, płatność)
  • utrzymanie bieżącego funkcjonowania biura
  • współpraca z działem produkcji

Wymagania

  • dobra organizacja pracy
  • sumienność w wykonywaniu obowiazków

Oferujemy

  • stały przewidywalny grafik ustalany z wyprzedzeniem czasowym
  • wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu w całości gotówka lub wskazane konto
  • wypłacamy wszystkie świadczenia URLOPY, ZUS, DIETY, CHOROBOWE zgodnie z pisemną stałą umową o pracę
  • posiadamy podpisaną stałą umowę z Przychodnią Medycyny Pracy z której korzystają nasi pracownicy
  • każdy z pracowników jest objęty Pakietem Medycznym w Prywatnej Renomowanej Ogólnopolskiej Placówce Medycznej z której może korzystać w każdym mieście w Polsce
  • możliwość dołączenia wszystkich członków najbliższej rodziny (Żona, Mąż, Dzieci) do Pakietu Prywatnej Opieki Medycznej
  • Miejsce pracy: 32-091 Michałowice, oraz 32-043 Skała

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat

  • Godziny pracy: 6 rano do 1 w nocy w 8 godzinnym systemie zmianowym, również soboty i niedziele

  • Wynagrodzenie: 4242 zł brutto/pełny etat plus premie weekendowe

  • Administratorem danych osobowych jest AL-EM MIERNIK sp. z o.o. 32-043 Skała Rzeźnicza 1, NIP: 5130276855. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AL-EM MIERNIK sp. z o.o. 32-043 Skała Rzeźnicza 1, NIP: 5130276855 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (dzisiaj)