Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
SalesHR

Technik serwisu (drukarki i kopiarki)

  • Warszawa, mazowieckie

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest jeden z wiodących serwisów urządzeń drukujących i kopiarek.

Szukamy osoby na stanowisko

Warszawa, mazowieckie

Zakres obowiązków

  • instalacja nowych drukarek, diagnostyka i naprawa urządzeń u klientów
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • podejście od strony szans, orientacja na szukanie rozwiązań

Wymagania

  • doświadczenie min 2 lata w branży serwisów drukarek/kopiarek, idealnie jeśli jest to połączone z serwisem od razu w siedzibie klienta (praca głównie na Konica-Minolta, będzie to duży atut)
  • znajomość zagadnień sieciowych i informatycznych zwiazanych z drukarkami
  • prawo jazdy kat B
  • ogólny zmysł techniczny do diagnostyki i napraw urządzeń biurowych
  • pogodne usposobienie

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę
  • samochód służbowy do korzystania również prywatnie
  • motywacyjny system wynagradzania
  • ciekawą pracę z klientami w firmie będącej od lat na rynku
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.