Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024
Befame  sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy ( branża meblowa )

  • Bielsko-Biała, śląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca od zaraz

Befame Sp. z o.o. - to producent szerokiej gamy mebli tapicerowanych, od prostych foteli po nowoczesne i eleganckie zestawy wypoczynkowe. Obecnie jesteśmy zaangażowani zarówno w rynek krajowy jak i zagraniczny. Zatrudniamy blisko 300 osób w zakładzie w Bielsku-Białej.

Befame Sp. z o. o. to firma z ponad 40 letnią tradycją zlokalizowana w Bielsku – Białej zajmująca się produkcją szerokiej gamy mebli tapicerowanych od prostych foteli do nowoczesnych i eleganckich mebli wypoczynkowych. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko : Przedstawiciel handlowy

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów z branży meblowej oraz dbanie o relacje z obecnymi klientami
  • Budowanie długo falowych relacji biznesowych
  • Promowanie nowych produktów
  • Kontrola należności, monitorowanie rynku i śledzenie działań konkurencji

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego ( najlepiej sprzedaż – branża meblowa )
  • Biegła znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej , łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • narzędzia niezbędne do pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o. 43-300 Bielsko - Biała ul. Piekarska 130, NIP: 9372186313. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o. 43-300 Bielsko - Biała ul. Piekarska 130, NIP: 9372186313 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.