HS Multiservices

Przedstawiciel Handlowy

  • Bielsko-Biała, śląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Firma HS Multiservices , z siedzibą w Bielsku-Białej, jest firmą rodzinną istniejącą na rynku od 1995 roku. W pierwszym okresie swojej działalności większość usług świadczyła na terenie śląska obsługując głównie placówki handlowe i obiekty użyteczności publicznej.Kolejne lata działalności przyniosły nowe kontrakty, wyjście z usługami poza region śląska oraz rozszerzenie pakietu świadczonych usług.Systematycznie od roku 2000 firma wzmacniała swą pozycję w segmencie usług dedykowanych dla przemysłu, do oferty zostały wprowadzone nowe usługi specjalistyczne, między innymi czyszczenie hydrodynamiczne, usuwanie ciężkich zabrudzeń olejowych.W roku 2001 firma została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i pozyskała nowe kontrakty, co zdecydowanie wzmocniło jej pozycje na rynku firm świadczących usługi dla klientów przemysłowych.Kolejne lata to dynamiczny rozwój firmy, poszerzenie palety świadczonych usług poprzez wprowadzenie usług dedykowanych dla klienta przemysłowego. W 2005 roku firma wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001, a w 2007 System Zarządzania Relacjami z Klientem CRM. Działalność usługowa została skoncentrowana na segmencie przemysłowym. Dynamiczny rozwój firmy oraz potrzeba obsługi Klientów na terenie całego kraju była rezultatem uruchomienia w 2008 roku biur regionalnych oraz stworzenia struktury 4 regionów operacyjno-handlowych.

Działamy na terenie całej Polski od ponad 20 lat. Współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami dla których świadczymy w

sposób ciągły szereg usług specjalistycznych.

Nasze back-office mieści się w Bielsku-Białej i na terenie województwa śląskiego poszukujemy nowego pracownika do jednego z naszych zespołów.

Zakres obowiązków

Potrzebujemy Twojej pomocy w obszarze realizacji sprzedaży poprzez:

  • nawiązywanie i budowanie relacji z potencjalnym Klientem
  • indywidualną wycenę usługi, tworzenie oferty i jej prezentację – wiesz czego Klient potrzebuje i potrafisz przekonać go do finalizacji umowy

  • analizę nowopowstających inwestycji – przeszukujesz internet i wiesz gdzie powstają nowe fabryki

  • budowania wiedzy o potencjalnych Klientach – współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami w których pracuje od 300 do kilku tysięcy osób.

    Musisz znaleźć tą właściwą która odpowiada za współpracę z takimi firmami jak nasza.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży usług/obsłudze klienta na rynku b2b (rental, ochrona, utrzymanie czystości, technika, chemia, maszyny)

  • znajomość rynku firm z szeroko rozumianego przemysłu

  • bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy i samodzielność w realizacji zadań

  • otwartość na Klienta – nie możesz się bać rozmawiać przez telefon, nie możesz się bać spotkań. Musisz czuć się w tym jak ryba w wodzie

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office – sprawne poruszanie się w środowisku Excel, Power Point i Word

  • prawo jazdy kat. B – samochód służbowy, notebook, smartphone leży po naszej stronie

Oferujemy

  • jasne, stabilne warunki zatrudnienia (wyłącznie umowa o pracę) w dynamicznie rozwijającej się firmie o rozpoznawalnej na rynku marce

  • system prowizyjny oparty na przejrzystych zasadach – w sprzedaży liczy się…sprzedaż.

  • możliwość udziału w szkoleniach i targach

  • Administratorem danych osobowych jest HS Multiservices Sp. z o.o., ul. Katowicka 101, 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 5472146529 Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:HS Multiservices Sp. z o.o., ul. Katowicka 101, 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 5472146529 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)