Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.04.2024
CARBOAUTOMATYKA SA

Elektromonter

  • Tychy, śląskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • montaż elementów elektrycznych, automatyki i elektronicznych
  • montaż tras kablowych i okablowanie
  • drobne prace ślusarsko-montażowe
  • przeprowadzanie uruchomień i testów systemów automatycznych i elektrycznych
  • wykonywanie prac montażowych i uruchomieniowych
  • sporządzanie raportów

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe kierunkowe: preferowane techniczne elektryczne
  • biegła znajomość schematów elektrycznych (czytanie) i umiejętność samodzielnej pracy na ich podstawie (podłączenia, montaż układów)
  • znajomość rysunku technicznego
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Dodatkowym atutem będzie:

  • uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń i sieci grupy 2
  • uprawnienia spawacza elektrycznego – uprawnienia podstawowe.