Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
SalesHR

Młodszy Specjalista Obsługi Klienta - język niemiecki

  • Kraków, małopolskie
  • 8 800-9 900 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest jedna z międzynarodowych korporacji otwierająca nowy projekt z językiem niemieckim.

Junior Specjalista Obsługi Klienta - język niemiecki

Zakres obowiązków

  • odpowiadanie na pytania klientów : telefon / czat w języku niemieckim
  • dzielenie się informacją z klientami na temat ich faktur, płatności
  • przekazywanie innych pytań niż standardowe do odpowiednich działów

Wymagania

na tym stanowisku nie wymagamy doświadczenia - praca rozpoczyna się od 6 tygodniowego, pełnopłatnego ze strony pracodawcy szkolenia

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - poziom C1, inny język nie jest wymagany
  • zorientowanie na klienta, chęć nauki, proaktywna postawa
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • gotowość do pracy zmianowej (wyjaśniamy na rozmowie), stacjonarnie obok Galerii Krakowskiej ze świetnym połączeniem (tramwaj/pociąg/autobus), brak zmian nocnych

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, w oparciu o umowę o pracę : 8800 - 9900 PLN brutto, po dwóch tygodniach wdrożenia - umowa na czas nieokreślony
  • dodatkowe comiesięczne premie (średnio kilkaset zł)
  • dla osób spoza Krakowa - możliwość jednorazowego wsparcia relokacyjnego (umożliwiająca np wynajęcia pokoju/mieszkania)
  • pakiet benefitów : opieka medyczna, ubezpieczenie Generali, Multisport
  • możliwość uzyskania cennego doświadczenia i awans w strukturach firmy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.