Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
BioFeed Sp. z.o.o

Specjalista / Specjalistka ds. ochrony środowiska

  • Pasłęk, warmińsko-mazurskie pow. elbląski

Ochroniarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wniosków w zakresie uzyskiwania pozwoleń i decyzji w zakresie ochrony środowiska i gospodarowania odpadami dla wszystkich Zakładów w Spółce.
  • Przygotowywanie zestawień, raportów i sprawozdań w zakresie ochrony środowiska i gospodarki odpadami zgodnie z wymaganiami prawnymi (m.in. BDO, KOBIZE)
  • Zarządzanie gospodarką odpadami w przedsiębiorstwie, w tym nadzór nad ewidencją odpadów w systemie BDO
  • Nadzór nad umowami i decyzjami dot. ochrony środowiska
  • Kreowanie polityki spółki w zakresie ochrony środowiska
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych weryfikujących realizację przepisów prawa oraz polityki spółki w zakresie ochrony środowiska oraz gospodarki odpadami
  • Wsparcie pracowników w zakresie udzielania informacji dot. ochrony środowiska oraz gospodarki odpadami
  • Reprezentacja Spółki, przygotowanie dokumentacji do kontroli i inspekcji organów zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie ochrony środowiska
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)
  • Znajomość aktualnych przepisów w zakresie ochrony środowiska (w tym m. in. Prawo ochrony środowiska; Ustawa o odpadach, Prawo wodne)
  • Znajomość systemu BDO oraz KOBIZE
  • Posiadanie prawa jazdy w kategorii B – warunek konieczny
  • Gotowość do delegacji
  • Umiejętność praktycznej obsługi pakietu MS Office
  • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków służbowych
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • Zdobycie doświadczenia poprzez udział w projektach inwestycyjnych
  • Pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz wysokiej dynamice rozwoju
  • Pełną zróżnicowanych wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze oraz dynamicznym i doświadczonym zespole
  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport)