Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024
Fitness Club 24 Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy/ Przedstawicielka handlowa z językiem niemieckim

  • Bielsko-Biała, śląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Jesteśmy liderem na rynku dystrybucji regenerowanych i nowych urządzeń fitness wszelkich marek Europejskich oraz Amerykańskich. Obecnie współpracuje z nami ok. 50 pracowników oraz wiele firm powiązanych. Główna siedziba znajduje się w Bielsku-Białej przy ul. Komorowickiej.

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • rozwój współpracy ze stałymi klientami

  • kontakt osobisty, telefoniczny i mailowy z klientami w języku niemieckim

  • realizacja celów ilościowych i jakościowych w zakresie sprzedaży i aktywności handlowej

  • aktywne wsparcie klientów w procesie zakupu

  • realizacja zleceń oraz prace administracyjne

  • przetwarzanie dokumentacji i wprowadzanie danych do systemu

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych

  • mile widziana znajomość branży

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stale rozwijającej się organizacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwości awansu oraz poszerzania wiedzy i umiejętności

  • życzliwą i swobodą atmosferę

  • Administratorem danych osobowych jest:
    Fitness Club 24  Sp. z o.o. , ul. Komorowicka 110, 43-300 Bielsko-Biała,
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora na stronie https://www.fitnessclub24.pl/rodo/.
  • Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Fitness Club 24 Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).