Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
Mervex Sp. z o.o.

Kierowca kat. C+E - ruch krajowy, wolne weekendy!

  • Bielsko-Biała, śląskie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

MERVEX Sp. z o.o. - sprzedawca węgla

MERVEX Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko: kierowca kat. C + E (wywrotka)

Zakres obowiązków

  • Transport towarów pod wskazany adres;
  • Wypełnianie dokumentów dostawy;
  • Dbałość o powierzony tabor oraz sprzęt służbowy

Wymagania

  • Ważne prawo jazdy kategorii C+E;
  • Kurs na przewóz rzeczy
  • Odpowiedzialność
  • Rzetelność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę na terenie kraju;
  • Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku
  • Przyjazne środowisko pracy, zgrany zespół
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Mervex Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Centralna 15.
    ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MERVEX Sp. z o.o. 43-346 Bielsko-Biała Centralna 15, NIP: 5471989740 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.