Pracownik magazynowy Okęcie/Służewiec

SFS International Sp. Z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Magazynier

Umowa o pracę

SFS International Sp. z o.o. Od 10 lat działamy w Polsce. Oferujemy pracę w magazynie, prace na produkcji, bez doświadczenia dla uczniów i studentów oraz dla specjalistów w branży budowlanej. Posiadamy również oferty pracy za granicą z zakwaterowaniem bez opłat i bez konieczności znajomości języka angielskiego.

Tym razem chcemy zaoferować Ci pracę w niepełnym wymiarze godzin dla naszego stałego Klienta w magazynie kurierskim.

Pracownik magazynowy Warszawa Służewiec/Okęcie

Obowiązki:

• Sortowanie paczek

• Załadunek i rozładunek paczek do kontenerów

• Rozładunek samochodów

• Skanowanie przesyłek

Oferujemy

• Szybki proces rekrutacji - nie tracimy Twojego cennego czasu!

• Umowę o pracę tymczasową (składki ZUS + płatny urlop) w międzynarodowej, stabilnej finansowo firmie

• Niepełny wymiar etatu z możliwością wyboru odpowiedniej dla Ciebie zmiany: 3:00 - 8:00, 6:00 - 11:00 lub 17:00 - 21:00

• Dodatek za pracę w godzinach nocnych

• Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy

• Doświadczenie nie jest wymagane

Wymagania

• Umiejętność szybkiego uczenia się

• Dokładność

• Systematyczność

• Zaangażowanie

• Sumienność
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)