Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
Concentrix CVG International sp. z o.o.

Technical customer support specialist with Swedish

  • Katowice, śląskie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa zlecenie

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków

Responsibilities:

  • Customer support (pre-sales and post-sales) for security cameras and system users via calls and chats
  • Handling requests for the following devices and systems: Wire-Free Security Cameras, Indoor Smart Home Cameras, Security Camera Systems, WiFi/PoE Cameras & NVRs.
  • Assist customers in resolving technical problems with devices
  • Collaborate with service engineers for technical support

Wymagania

Requirements:

  • Knowledge of Swedish at a communicative level (min. B2+)
  • Knowledge of English to understand the content of the training (min. B1+)
  • Minimum 6 months of experience in customer service
  • Higher education
  • Interest in new technologies

Oferujemy

We offer:

  • Flexible employment based on a contract of mandate
  • Work in a modern and comfortable office in the center of Katowice
  • Shift work from Monday to Friday (working hours: 10:00-19:00)
  • Comprehensive 5-week training (fully paid) preparing you for the job
  • Administratorem danych osobowych jest Concentrix CVG International sp. z o.o. 20-883 Lublin T. Szeligowskiego 6, NIP: 8522453727. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Concentrix CVG International sp. z o.o. 20-883 Lublin T. Szeligowskiego 6, NIP: 8522453727 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.