Moto-Profil

Specjalista ds. handlowych z językiem włoskim (k/m)

  • Chorzów, śląskie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Moto-Profil to jeden z największych i najdłużej działających dystrybutorów części oraz akcesoriów motoryzacyjnych w Polsce i Europie Środkowo-Centralnej. Od 1993 roku jesteśmy importerem i przedstawicielem największych światowych producentów komponentów niezbędnych do serwisowania samochodów osobowych i dostawczych. Oferujemy także wyposażenie warsztatowe oraz nowoczesne rozwiązania informatyczne dla naszych partnerów. Poprzez sieć partnerów handlowych (hurtowni i sklepów motoryzacyjnych) docieramy do ponad 15 000 warsztatów samochodowych na terenie całego kraju.

Moto-Profil jest jedynym polskim przedstawicielem TEMOT International, międzynarodowej sieci zrzeszającej największych dystrybutorów części motoryzacyjnych na świecie. Aktywnie działamy także w ramach Stowarzyszenia Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych (SDCM).

Jesteśmy twórcą marki ProfiAuto – największej w Polsce i jednej z największych w Europie Środkowo-Wschodniej sieci profesjonalnych hurtowni, sklepów i warsztatów motoryzacyjnych. Ponad 2000 serwisów samochodowych oraz 240 partnerów handlowych oferuje w jej ramach części i akcesoria renomowanych dostawców do wszystkich typów samochodów osobowych. Na przestrzeni ostatnich lat nasza sieć wprowadziła pionierskie rozwiązania technologiczne w branży warsztatowej, jak aplikacja ProfiAuto oraz ProfiAuto Wirtualny Warsztat.

Zatrudniamy ponad 1 000 profesjonalnych pracowników.

  • 58 tys. m2 - powierzchnia magazynowa w siedzibie głównej (Chorzów)
  • 11,5 tys. m2 powierzchnia magazynu typu hub w centralnej Polsce
  • 10 tys. m2 powierzchnia magazynu typu hub w zachodniej Polsce.
  • 25 krajów, do których dostarczamy części, 30 lat doświadczenia.

Do zespołu Customer Service w naszej firmie, poszukujemy osób pełnych energii, skoncentrowanych na Kliencie, zaangażowanych, którzy zapewnią profesjonalną obsługę i zadbają o Klienta poprzez wsparcie, przejęcie odpowiedzialności za rozwiązywanie ich zapytań od pierwszego połączenia/ napisanego maila lub smsa, aż do zakończenia sprawy.

Potrzebujemy osób, które czują, że na dobrze zbudowanych relacjach i świetnej obsłudze będą mogli wspierać sprzedaż Działu Handlowego. Chcemy budować zaufanie i długoterminowe relacje, aby pomóc naszym Klientom osiągnąć ich cele biznesowe.

Zakres obowiązków

  • Codzienna obsługa klientów na rynku włoskim – telefoniczna oraz mailowa
  • Terminowe odpowiadanie na zapytania i prośby klienta
  • Współpraca z innymi Działami w zakresie realizowania potrzeb klientów
  • Wsparcie wyniku sprzedażowego Działu Handlowego poprzez relacje i efektywną obsługę klienta
  • Wsparcie w zakresie pozyskiwania nowych klientów
  • Udział w komunikacji o akcjach promocyjnych
  • Udział w projektach wdrażanych w dziale Customer Service.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka włoskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – praca w dziale sprzedaży lub w obsłudze klienta
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Zorientowanie na klienta, empatia oraz sprawna komunikacja
  • Nastawienie na rozwój, umiejętność pracy w grupie oraz umiejętność organizacji pracy własnej
  • Energia, pozytywne nastawienie i wysoka komunikatywność.

Mile widzine:

  • Znajomość branży motoryzacyjnej. Jeśli nie, to nie martw się, chętnie Cię wszystkiego nauczymy, wystarczą nam Twój zapał i chęć do nauki.

Oferujemy

  • Benefity w naszej firmie są zróżnicowane w zależności od formy zatrudnienia. Szczegóły i zakres do uzgodnienia - przed rozpoczęciem współpracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + premia
  • Współpraca i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne i przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (zorganizowany program szkoleniowy – wsparcie w sprzedaży i obsłudze klienta, ścieżka kariery zawodowej)
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • Zniżki na części samochodowe i narzędzia
  • Pakiet opieki medycznej i ubezpieczenie na życie
  • System kafeteryjny z benefitami, dofinansowanie posiłków, karta Multisport
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Pracownicze plany kapitałowe – PPK
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Moto-Profil Sp. z o.o. 41-506 Chorzów ul. Niedźwiedziniec 10,, NIP: 9542022592. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Moto-Profil Sp. z o.o. 41-506 Chorzów ul. Niedźwiedziniec 10,, NIP: 9542022592 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)