Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
PROFI CREDIT Polska S.A.

Pracownik ds. rozliczeń pożyczek

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Zakres obowiązków

Zadaniem osoby, która podejmie współpracę ze Spółką będzie:

  • Księgowanie wpłat w systemie informatycznym
  • Przeksięgowywanie wpłat klientów między pożyczkami
  • Kontrola i zamykanie spłaconych umów pożyczkowych, zwrot nadpłat
  • Anulowanie umów
  • Aktualizacja danych w umowach
  • Wprowadzanie odstąpień od umów i prowadzenie korespondencji z tym związanej
  • Obsługa połączeń przychodzących na infolinię spółki
  • Inne czynności administracyjne związane z obsługą umów pożyczkowych

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Biegła obsługa komputera MS Office
  • Doświadczenie w pracy biurowej
  • Wysoka komunikatywność
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań
  • Samodzielność
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w stabilnej Spółce finansowej
  • Wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone systemem premiowym
  • Profesjonalne wdrożenie i niezbędne wsparcie merytoryczne
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (m.in. dodatkowe dni urlopu, karnety sportowe, język angielski w czasie pracy, kuchnia z napojami i ekspresem do kawy, korzystne warunki prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego)
  • Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Św. Wincentego 93/5, 03-291Warszawa
    Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/ Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są na naszej stronie https://proficredit.pl/ochrona-danych-osobowych -kandydaci/
    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • Każda aplikacja musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata.
    Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Warszawie ul. św. Wincentego 93/5.”

    W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Warszawie ul. św. Wincentego 93/5.”