PROFI CREDIT Polska S.A.

Starszy Specjalista ds. Marketingu_Bielsko-Biała

  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Zakres obowiązków

  • Koordynacja prac związanych z utrzymaniem i rozwojem kanału sprzedaży zdalnej
  • Optymalizacja konwersji użytkownika, pomiędzy kolejnymi etapami ścieżki sprzedażowej
  • Koordynacja współpracy zewnętrznych agencji reklamowych z wewnętrznymi zespołami
  • Współtworzenie koncepcji komunikacyjnych i promocyjnych dla oferowanych produktów
  • Zarządzanie strukturą raportów i raportowanie wyników dla określonych obszarów

Wymagania

  • Umiejętność zarządzania procesami sprzedaży on-line (np. w ecommerce)
  • Znajomość zasad tworzenia i optymalizacji interfejsów użytkownika
  • Doświadczenie w koordynacji prac realizowanych przez zewnętrznych partnerów
  • Znajomość zasad zarządzania serwisem internetowym zbudowanym w oparciu o Wordpress
  • Kreatywność i doskonałe umiejętności komunikacyjne

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi Google Analytics, Google Tag Manager, Google Looker Studio, Hotjar,
  • Podstawowa znajomość HTML + CSS

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone systemem premiowym,
  • Profesjonalne wdrożenie i niezbędne wsparcie merytoryczne,
  • Elastyczny czas pracy/ praca stacjonarna/praca hybrydowa
  • Pakiet benefitów (m.in. dodatkowe dni urlopu, karnety sportowe, język angielski w czasie pracy, kuchnia z napojami i ekspresem do kawy, korzystne warunki prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego),
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Św. Wincentego 93/5, 03-291Warszawa
    Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/ Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są na naszej stronie https://proficredit.pl/ochrona-danych-osobowych -kandydaci/
    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • Każda aplikacja musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata.
    Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Warszawie ul. św. Wincentego 93/5.”

    W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Warszawie ul. św. Wincentego 93/5.”
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)