Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024

Monter na linii produkcyjnej

  • Bielsko-Biała, śląskie

Monter

Umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Eheim Seating Sp. z o.o. to krakowska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją krzeseł i foteli stadionowych. Od kilkunastu lat zajmujemy się pozyskiwaniem i obsługą największych klientów z rynku międzynarodowego pomagając stworzyć najlepsze obiekty sportowe na świecie oraz wprowadzając światowe trendy na Polski rynek.

Zakres obowiązków

  • Składanie krzeseł stadionowych z komponentów na linii montażowej przy użyciu elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych (wkrętarka akumulatorowa, nitownica pneumatyczna)
  • Stanowiskowa kontrola jakości komponentów
  • Raportowanie wad jakościowych komponentów
  • Pakowanie produktów

Wymagania

  • Podstawowe umiejętności manualne przy użyciu elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych
  • Dokładność w wykonywanych pracach
  • Wysokie zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Mile widziane wykształcenie o profilu technicznym

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie
  • Praca jednozmianowa 8 – mio godzinna od poniedziałku do piątku
  • Szkolenia
  • Pełne wdrożenie stanowiskow
  • Możliwość przyuczenia osób bez doświadczenia
  • Współpracę z bardzo doświadczoną kadrą w miłej atmosferze
  • Administratorem danych osobowych jest Eheim Seating Sp. z o.o. 30-134 Kraków Piastowska 8D lok. 3, NIP: 6772371751. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Eheim Seating Sp. z o.o. 30-134 Kraków Piastowska 8D lok. 3, NIP: 6772371751 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.