Międzynarodowy kierowca ciężarówki pl, it, de, be, fr ,at ,ch , nl (pl/ua)

  • Bieruń, śląskie pow. bieruńsko-lędziński

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
  • Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C + E,Prawo jazdy kat. C + E, doświadczenie w pracy w zespole
  • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kategorii C+ E, świadectwo kwalifikacji, zaświadczenie o niekaralności, karta kierowcy, aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne. Oferta skierowana jest również do obywateli Ukrainy.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 17 900 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto
    - wynagrodzenie zasadnicze + premie w zależności od osiągnięć 13000,00 - 15500,00 pln netto w wymiarze pełnego miesiąca pracy
    - wynagrodzenie zasadnicze + premie w zależności od osiągnięć 9000,00 - 11500,00 pln netto w systemie 3/1 lub 2/1
    - wynagrodzenie zasadnicze + premie w zależności od osiągnięć 5500,00 - 6500,00 pln netto w systemie 2/2
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)