Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
Adecco Poland Sp. z o.o.

Asystent Projektanta Elektryka - Zatrudnienie od zaraz, bez doświadczenia!

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 7 000-9 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Elektronik

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników

tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie projektów zagospodarowania terenu dla inwestycji elektroenergetycznych,

  • Wykonywanie uzgodnień terenowych dla projektowanych inwestycji liniowych - wyjazdy służbowe,

  • Czynny udział w procesie projektowania sieci elektroenergetycznych,

  • Projektowanie instalacji elektrycznych,

  • Koordynowanie prac elektroinstalacyjnych,

  • Kosztorysowanie robót elektroenergetycznych i elektroinstalacyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne - z zakresu elektrotechniki lub przedmiotów pokrewnych,

  • Ogólna wiedza z zakresu elektryki,

  • Dobra znajomość obsługi komputera - mile widziana znajomość programu AutoCad, Office,

  • Prawo jazdy kat. B - konieczne,

  • Wysoka kultura osobista.

  • Doświadczenie na stanowisku asystenta projektanta elektryka. - mile widziane

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

  • Po okresie próbnym - 4 dniowy system pracy poniedziałek - czwartek

  • Zdobycie umiejętności samodzielnego wykonywania projektów elektrycznych,

  • Wsparcie i opiekę koordynatora Adecco na wszystkich etapach rekrutacji aż do momentu zatrudnienia,

  • Praktykę budowlaną niezbędną do uzyskania uprawnień budowlanych,

  • Elastyczny system czasu pracy,

  • Stabilną i spokojną pracę

  • Jeżeli poszukujesz spokojnej, stacjonarnej pracy w branży technicznej - ta oferta skierowana jest do Ciebie.

  • Administratorem danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. 00-844 Warszawa Plac Europejski 2, NIP: 5260033950. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Adecco Poland Sp. z o.o. 00-844 Warszawa Plac Europejski 2, NIP: 5260033950 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.