Pomoc nauczyciela - przedszkole Siemianowice Śląskie

Niepubliczne przedszkole
  • Siemianowice Śląskie, śląskie pow. Siemianowice Śląskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Niepubliczne Przedszkole Logopedyczne "LOGUŚ" z Oddziałami Integracyjnymi w Siemianowicach Śląskich poszukuje osoby na stanowisko - pomoc nauczyciela.

Wymagania

- ukończone studia z zakresu pedagogiki lub studenta ostatniego roku studiów pedagogicznych
- dobrego kontaktu z dziećmi
- umiejętność pracy w zespole
- wysoka kultura osobista
- zdolności organizacyjne - zaangażowanie i kreatywność - samodzielność i odpowiedzialność

Zakres obowiązków:
- współpraca z rodzicami
- współpraca z zespołem pedagogicznym
- współprowadzenie grupy - opieka nad dziećmi, w tym czynności higieniczne
- uczestniczenie w życiu grupy - asystowanie nauczycielowi podczas prowadzenia zajęć, spacerów z dziećmi lub podczas sprawowania opieki nad dziećmi w ich czasie wolnym.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość zatrudnienia również na umowę zlecenie
- małą i kameralną grupę - wsparcie i pomoc zespołu
- jasny system wynagrodzeń
- możliwość wprowadzania swoich pomysłów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem oraz opisem doświadczenia zawodowego.

Proszę również o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)