Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.03.2024
REHASPORT CLINIC sp. z o.o.

Pielęgniarka Operacyjna

  • Poznań, wielkopolskie

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Rehasport to uznana na świecie polska klinika medyczna, jako pierwsza w kraju otrzymała najwyższy certyfikat Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej – FIFA Medical Centre of Excellence. Dzięki współpracy z FIFA Rehasport może wyznaczać kierunki rozwoju światowej medycyny sportowej. Integralną częścią medycyny sportu są badania naukowe, a dzięki nim Rehasport oferuje Pacjentom możliwość korzystania z najnowocześniejszych terapii oraz opiekę wykształconych specjalistów.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szpital, Poznań ul. Jasielska 14 (Podolany)

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie sali operacyjnej do zabiegu

  • Instrumentowanie podczas zabiegu operacyjnego z zakresu ortopedii

  • Nadzór nad dokumentacją medyczną zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Współpraca z zespołem lekarzy i personelem medycznym w celu zapewnienia płynnego przebiegu procedur operacyjnych

Wymagania

  • Posiadasz wykształcenie pielęgniarskie oraz aktualne prawo wykonywania zawodu

  • Ukończyłeś specjalizację lub kurs specjalistyczny

  • Masz doświadczenie w pracy na bloku operacyjnym (mile widziane doświadczenie z zakresu ortopedii)

  • Jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku

  • Potrafisz dobrze organizować swoją pracę

  • Cechuje cię odpowiedzialność i samodzielność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę/ umowa zlecenie / B2B)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pakiet prywatnej opieki medycznej oraz kartę sportową

Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video