Monter klimatyzacji i wentylacji

I-Klimat sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Budowlaniec

Umowa zlecenie

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko montera wentylacji, klimatyzacji.

* Stawiamy na długoterminową współpracę.
* Nie poszukujemy pracowników sezonowych, pracujemy cały rok.
* Poszukujemy osoby chcącej pracować i rozwijać się zawodowo.

Zakres obowiązków:
- montaż klimatyzacji w systemach SPLIT i VRF
- montaż instalacji wentylacji
- wykonywanie przeglądów i bieżących napraw urządzeń i klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych

Oczekiwanie:
- Uprawnienia F-Gaz
- Odpowiedni poziom doświadczenia w zakresie montażu klimatyzatorów i systemów wentylacyjnych
- Język polski na poziomie komunikatywnym
- Umiejętność organizacji własnej pracy
- Sumienność i dokładność
- Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
- Prawo jazdy kat. B
- Dodatkowo mile widziane:
- Doświadczenie w lutowaniu
- Doświadczenie we wdrażaniu systemów VRF
- Doświadczenie w naprawie klimatyzatorów i elektrotechnice
- Certyfikat SEP

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie
- Kursy zawodowe
- Praca na terenie Warszawy i województwa
- Wynagrodzenie od 5000 netto w zależności od doświadczenia.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)