Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.03.2024
ARINET sp. z o.o.

Specjalista ds. planowania

  • Gliwice, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

ARINET Grzegorz Kowalczyk

Biuro projektowe ARINET jest firmą, która specjalizuje się w realizacji projektów sieci elektroenergetycznych w pełnym zakresie napięć (nN, SN, WN, NN). Posiada rónież pracownię teletechniczną, geodezyjną, konstrukcyjną.

Zakres obowiązków

  • udział w planowaniu, przygotowywaniu i realizacji projektów
  • opracowywanie harmonogramów
  • tworzenie raportów z realizacji kontraktów
  • sporządzanie wyciągów z umów
  • przygotowywanie wstępnych wersji pism kontraktowych
  • twrzenie zestawień i analiz finansowych
  • udział w naradach wewnętrznych
  • tworzenie notatek i raportów
  • udział w opracowywaniu ofert

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne, prawnicze lub z zakresu zarządzania
  • bardzo dobra znajomość programów - MS Office, MS Project
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysokie poczucie odpowiedzialności
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Dodatkowe atuty:

  • znajomość procesu inwestycyjnego w zakresie infrastruktury technicznej,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność działania w sytuacji stresowej,

  • znajomość AutoCAD.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • udział w realizacji projektów międzynarodowych
  • pracę z młodym, dynamicznym zespołem
  • pracę w stabilnej firmie stale zwiększającej swoje udziały w rynku
  • szkolenia podnoszące kompetencje i wiedzę
  • karta Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • kursy językowe
  • Administratorem danych osobowych jest ARINET Grzegorz Kowalczyk 44-117 Gliwice Toszecka 102, NIP: 6511545867. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARINET Grzegorz Kowalczyk 44-117 Gliwice Toszecka 102, NIP: 6511545867 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.