Praca w Biurze ds. osób z niepełnosprawnościami

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Biuro ds. osób z niepełnosprawnościami (BON) jest biurem działającym w ramach struktur administracyjnych Akademii Ekonomiczno - Humanistycznej w Warszawie, którego celem jest wspieranie procesów na rzecz zapewniania pełnej dostępności uczelni.
W związku z dynamicznym rozwoje BON poszukujemy osoby wspierającej zespół w zakresie realizowanych przez nasze biuro działań.

Obowiązki:
- komunikacja ze studentami ze szczególnymi potrzebami, w tym osobami z niepełnosprawnościami;
- wsparcie zespołu w koordynacji pracy asystentów dydaktycznych i tłumaczy j. migowego;
- wsparcie zespołu w koordynacji programu pn. „Aktywny Samorząd”, w ramach którego osoby
z niepełnosprawnościami mogą ubiegać się o sfinansowanie studiów ze środków PFRON;
- wsparcie zespołu w koordynacji alternatywnych lektoratów, zajęć sportowych, konsultacji psychologicznych, szkoleń i innych działań realizowanych na rzecz środowiska akademickiego w obszarze dostępności;
- współpraca z wykładowcami i działami administracyjnymi uczelni odpowiadającymi za obsługę studentów i adaptację procesu kształcenia;
- prowadzenie dokumentacji dot. udzielanego wsparcia.

Wymagania

- doświadczenie w pracy z osobami ze szczególnymi potrzebami, w tym osobami z niepełnosprawnościami – min. 1 rok;
- wykształcenie na kierunku pedagogika specjalna lub pokrewne – bardzo przydatne w codziennej pracy ale osoby z innym wykształceniem i pasją do pracy w obszarze dostępności są również mile widziane;
- doświadczenie w realizacji szkoleń, spotkań, projektów - samodzielnie lub w zespole – min. 1 rok;
- znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację i prowadzenie podstawowej korespondencji – nie sprawdzamy certyfikatów, liczą się dobre chęci i skuteczne rozwiązywanie problemów;
- samodzielność i umiejętność pracy w zespole – każdy z nas odpowiada za konkretne zadania ale zawsze „gramy do jednej bramki”, wspieramy się i dbamy o dobrą atmosferę pracy;
- kreatywność – nasze biuro to dynamiczne miejsce pracy, często wymaga od nas podejmowania nowych działań, szukania niestandardowych rozwiązań, jak również stwarza przestrzeń na realizację własnych pomysłów;
- rzetelność i skrupulatność – nie zostawiamy spraw na później i dbamy o to, aby nasze dokumenty ładnie wyglądały.

Oferujemy

- umowę o pracę w wymiarze 1 etatu i perspektywę stabilnego zatrudnienia;
- pracę w doświadczonym, ambitnym i wspierającym się zespole;
- pracę w dobrze skomunikowanym z centrum miasta miejscu (k. CH Arkadia), w nowoczesnym biurze z dobrą kawą z ekspresu;
- możliwość udziału w innowacyjnych działaniach realizowanych przez BON;
- dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;
- dofinansowanie do karty Multi Sport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: bon (at) vizja.pl do 23 lutego 2024 r. W tytule wiadomości prosimy wpisać: Osoba do wsparcia zespołu BON. Prosimy aby w CV zawrzeć klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.
Wybrane osoby zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne. Aplikacje będą rozpatrywane na bieżąco. Dziękując wszystkim zainteresowanym informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)