Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.02.2024
PROJ-COMPLEX Małgorzata Teresa Kaczmarek

Projektant: Architektury / Konstrukcji

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca zdalna

Praca od zaraz

PROJ-COMPLEX  Biuro Projektowo-Kosztorysowe działające od kilkunastu lat na rynku budowlanym, świadczy usługi w zakresie:

  • - projekty indywidualne różnych obiektów budowlanych
  • - adaptacje projektów gotowych
  • - inwentaryzacje
  • - aranżacje wnętrz
  • - wizualizacje
  • - kosztorysy budowlane
  • - przeglądy okresowe budynków
  • - nusługi budowlane
  • - nadzór i kierowanie robotami budowlanymi

Zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji projektowej celem uzyskania pozwolenia na budowę
  • opracowywanie koncepcji projektów architektonicznych
  • sporządzanie adaptacji projektów gotowych
  • uzyskiwanie odpowiednich decyzji i uzgodnień koniecznych do otrzymania pozwolenia na budowę
  • opracowywanie aranżacji wnętrz i wizualizacji
  • współpraca z projektantami branży sanitarnej i elektrycznej w zakresie realizowanego projektu
  • wykonanie obliczeń statyczno- wytrzymałościowych w zakresie konstrukcji dla obiektów budowlanych
  • opracowywanie projektów konstrukcyjnych obiektów budowlanych
  • współpraca międzybranżowa oraz z podwykonawcami
  • ocena i weryfikacja dokumentacji technicznej oraz dbałość o sprawny przepływ informacji w ramach realizacji projektów
  • umiejętność analizowania rysunków architektonicznych i dokumentacji technicznej

Wymagania

  • znajomość obowiązującego prawa budowlanego, procedur administracyjnych i standardów projektowych
  • znajomość środowiska CAD i innych programów wykorzystywanych w projektowaniu
  • wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
  • zaangażowanie, dokładność i sumienność w pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość podjęcia współpracy
  • pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • pracę przy ciekawych projektach zapewniających rozwój zawodowy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość udokumentowania praktyki do uprawnień budowlanych
  • atmosferę wsparcia i współpracy

Do współpracy zapraszamy również studentów

  • Administratorem danych osobowych jest PROJ-COMPLEX Małgorzata Teresa Kaczmarek 85-456 Bydgoszcz Indycza 26, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROJ-COMPLEX Małgorzata Teresa Kaczmarek 85-456 Bydgoszcz Indycza 26, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.