Laminiarz

Cormorant Yachts
  • Gdańsk, pomorskie

Budowlaniec

Umowa zlecenie

Praca od zaraz

Cormorant Yachts poszukuje pracownika od zaraz na stanowisko laminiarz. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie i łączenie elementów wykonanych na bazie włókien, kompozytów i żywicy.

Zakres obowiązków:

-umiejętność laminowania ręcznego,

-infuzja,

-umiejętność klejenia żywicą poliestrową,

-umiejętność przygotowywania form służących do wykonywania części,

-woskowanie,

-wytwarzanie warstw z pierwszych tkanin do procesu infuzji,

-pokrywanie powierzchni poprzez nakładanie warstw materiałów i włókien w odpowiedniej formie,

-instalowanie urządzeń próżniowych, monitorowanie procesu infuzji,

-wykończenie i polerowanie powierzchni żelkotu,

Nasze wymagania:

-doświadczenie minimum rok na wyżej wymienionym stanowisku,

-zdolności techniczne i manualne,

-dbałość o jakość produktu.

To oferujemy

-pracę w stabilnej firmie,

-długotrwałą współpracę,

-atrakcyjne zarobki.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)