Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych lub pomocnik

MARWID
  • Gdańsk, pomorskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma instalacyjna MARWID. Specjalizujemy się w remontach i kontroli instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych i c.o. w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.

Poszukujemy do pracy:

Hydraulika / Montera instalacji sanitarnych lub Pomocnika – przyuczenie do zawodu

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia zawodowego (możliwość przyuczenia do zawodu - pomocnik);
- umiejętności pracy w zespole i organizacji pracy;
- odpowiedzialności i samodzielności;
- dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień gazowych E gr. 3;
- mile widziane doświadczenie w spawaniu 311.

Obowiązki:

- montaż instalacji wod-kan, gaz, c.o.;
- prace hydrauliczno-instalatorskie;
- przeprowadzanie kontroli szczelności instalacji;
- wykonywanie prac przygotowawczych i towarzyszących.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie umowa o pracę / umowa zlecenie / samozatrudnienie współpraca B2B;
- stacjonarny charakter pracy (na terenie Gdańska);
- terminowe wypłacanie wynagrodzeń.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny .

Zapraszamy do kontaktu.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)