Nowoczesne Płyty Fundamentowe - Atrakcyjna i Lekka Praca

PH NS
  • Nowy Sącz, małopolskie pow. Nowy Sącz

Budowlaniec

Umowa o pracę

Stabilna, nowoczesna i mocno rozwijająca się firma budowlana poszukuje doświadczonych osób do budowy energooszczędnych płyt fundamentowych.

Poszukujemy zarówno doświadczonych osób do pracy, jak i osób na stanowisko brygadzisty do zarządzania i kierowania ekipą.

Zadania bieżące związane z budową płyt fundamentowych:

Wykonanie i zagęszczenie podbudowy płyty,

Rozprowadzenie instalacji kanalizacyjnych, wodnych oraz teletechnicznych,

Ułożenie szalunków styropianowych (izolacji termicznej pionowej i poziomej),

Wykonanie oraz zawiązanie zbrojenia płyty,

Rozprowadzenie instalacji ogrzewania w płycie fundamentowej (rury wodne, kable elektryczne),

Zalanie, zawibrowanie oraz wyrównanie betonu,

Zatarcie betonu i wykończenie powierzchni płyty.

Wymagania

Osoba z doświadczeniem budowlanym. Interesująca się nowoczesnym i energooszczędnym budownictwem. Mile widziane doświadczenie przy pracach betonowych, żelbetowych oraz zbrojarskich. Praca na miejscu jak i w formie wyjazdów tygodniowych (4 - 5 dni). Powroty na weekend do domu.

Oferujemy

Umowę o pracę na pełny etat w miłych i stabilnych warunkach,

Atrakcyjną i stosunkowo lekką pracę przy nowoczesnym budownictwie wraz ze szkoleniem z naszej technologi budowy,

Wynagrodzenie podstawowe 6850 - 9785 brutto (w przypadku brygadzistów wynagrodzenie do ustalenia),

Dodatkową tygodniową premię zadaniową oraz możliwości awansu,

Firmowe ubrania i odzież roboczą a także samochód, narzędzia i wyposażenie,

Wyżywienie (obiady), transport oraz zakwaterowanie w miejscu realizowanej inwestycji.

Siedziba firmy - Nowy Sącz.

Zainteresowane osoby prosimy kontakt przez formularz lub pod numerami telefonów: lub lub .
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)