Specjalista ds. rekrutacji z j. ukraińskim

Carpediem Poland Sp. z o.o
  • Prószków, opolskie pow. opolski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

miejsce pracy: Prószków woj. opolskie

Zakres obowiązków
• aktywne pozyskiwanie kandydatów
• rejestracja kandydatów w systemie rekrutacyjnym i administracyjnym
• redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych, aktywny udział w social mediach
• prowadzenie działań mających na celu budowanie i wzmacnianie wizerunku firmy na lokalnym rynku pracy
• raportowanie prowadzonych procesów rekrutacyjnych

Oczekujemy
• znajomości języka ukraińskiego
• doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
• łatwości nawiązywania kontaktów, komunikatywności
• umiejętności samodzielnego planowania czasu pracy

Oferujemy
• umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• stałe wynagrodzenie i system premiowy
• wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu
• dofinansowanie do szkoleń i kursów
• pracę w przyjaznej atmosferze
• elastyczne godziny pracy - start między 8:00 a 09:00
• bezpłatny parking dla pracowników
• wyjścia integracyjne
• spotkania urodzinowe
• swobodny dress code

KRAZ 6760
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)