KELNERKA - do dłuższej współpracy, GDAŃSK lub SOPOT

Dagmara, System Gastro Serwis
  • Gdańsk, pomorskie

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

Poszukujemy 2 uśmiechniętych kelnerek dyspozycyjnych na pół, 3/4 lub cały etat ze znajomością j. polskiego i angielskiego.

Praca w godzinach nocnych

Lokal w centrum Gdańska ul. Długa 74 oraz Sopotu Bohatrów Monte Cassino 60

Opis stanowiska:
Kelnerka klubowa zajmuję się obsługą stolików, sprzedażą produktów z karty, przyjmuje i podaje zamówienie, pilnuje płatności.

Oferujemy
umowę zlecenie z pełnym ubezpieczeniem,
wynagrodzenie wypłacane co tydzień
~( ok. 1500-2500 za tydzień i więcej, nie ma górnego limitu!),
grafik ustalany z tygodnia na tydzień,
nie wymagamy doświadczenia (zapewniamy szkolenie za które Ci zapłacimy).

Od kandydatki oczekujemy
dyspozycyjności min 3 zmiany w tygodniu,
PEŁNOLETNOŚCI
znajomości języka polskiego i angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną rozmowę

Zainteresowana ?
Wyślij swoje CV.
Do zobaczenia :)
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)