Pracownik magazynowy

SFS INTERNATIONAL
  • Warszawa, mazowieckie

Magazynier

Umowa o pracę

Obecnie dla naszego Klienta –jednego z liderów w branży logistycznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy: Warszawa Okęcie

Jesteś studentem, uczniem lub szukasz pracy dodatkowej? Świetnie trafiłeś!

Już dziś daj sobie szansę i rozpocznij pracę jako pracownik magazynowy NA ¾ ETATU i samodzielnie zaplanuj swój grafik!

Oferujemy

•Umowę o pracę tymczasową (składki ZUS + płatny urlop) w międzynarodowej, stabilnej finansowo firmie

•1/2, 5/8 lub ¾ etatu z możliwością wyboru odpowiedniej dla Ciebie zmiany: 2:00 –7:00, 6:30 - 11:30 lub 16:00 - 22:00, 17:00 -23:00

•Wynagrodzenie wypłacane terminowo, do 10 dnia każdego miesiąca

•Szybki proces rekrutacji - nie tracimy Twojego cennego czasu!

•Dodatek 20% za pracę w godzinach nocnych

•Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy

•Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Nasze oczekiwania:

•Umiejętność pracy w zespole

•Sumienność, zaangażowanie, systematyczność

•Gotowość do pracy 5 dni w tygodniu

•Nie wymagamy doświadczenia–wszystkiego Cię nauczymy!

Zadania na tym stanowisku:

•Załadunek i rozładunek przesyłek kurierskich

•Sortowanie paczek

•Rozładunek samochodów

•Skanowanie przesyłek

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj już dziś a my do Ciebie zadzwonimy!
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)

Podobne oferty pracy