Biotechnolog / Mykolog

ForVite
  • Łódź, łódzkie

Inny

Umowa o pracę

ForVite PSA poszukuje osoby na stanowisko: specjalista –biotechnolog/mykolog do projektu B+R

Zadania :

Wykonywanie badań (z zakresu mikrobiologii ze szczególnym uwzględnieniem hodowli grzybów mikroskopowych,

Obsługa aparatury badawczej i prowadzenie wewnętrznej bazy danych,

Udział w działalności naukowej,

Wymagania

Wykształcenie wyższe magisterskie

Praktyczna znajomość podstawowych technik laboratoryjnych;

Doświadczenie na stanowisku pracy w laboratorium biologii,

Biegła obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office;

Oczekiwania:

Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej;

Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i zarządzania czasem;

Odpowiedzialność, dokładność, sumienność;

Mile widziane doświadczenie w pracy naukowej (posiadany stopień doktora ).

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

​Stabilne warunki zatrudnienia;

​Przyjazną atmosferę pracy;
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)