Praca elektryk, elektromonter, pomocnik elektryka, brygady,

ELMA K.T. Czaczkowscy
  • Warszawa, mazowieckie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Jesteśmy firmą, która od ponad 20 lat zajmuje się wykonawstwem instalacji elektrycznych i teletechnicznych, głównie w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko elektromonterów, elektryków i pomocników. Podejmiemy także współpracę z brygadami.

Zakres obowiązków:

- wykonywanie instalacji elektrycznych,

- wykonywanie instalacji teletechnicznych.

Nasze wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- chęci i zapał do pracy,

- zaangażowanie w wykonywane zadania,

- dyspozycyjność

- min. podstawowa znajomość języka polskiego.

Oferujemy

- po okresie próbnym umowę o pracę,

- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania,

- pracę w Warszawie na nowo powstających budynkach mieszkaniowych.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt lub przesłanie CV z dopiskiem:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PPUH ELMA K.T CZACZKOWSCY S.C. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko"
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)