Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 32541        SUBSKRYBUJE: 7518

Młodszy Specjalista w R&D (Junior Project Leader)

W PPG każdego dnia pracujemy nad udoskonalaniem i dostarczaniem farb, powłok i produktów specjalistycznych, którym nasi klienci ufają już od ponad 130 lat. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności pozwalamy im sprostać nawet największym wyzwaniom przed jakimi stają. Współpracujemy ściśle, aby znaleźć najlepsze rozwiązania. Nasza siedziba główna mieści się w Pittsburghu, a zakłady i centra innowacji zlokalizowane są w ponad 70 krajach. Obsługujemy klientów z branż: budowlanej, produktów konsumenckich, przemysłowej i transportowej. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę i śledź PPG na LinkedIn.

Zakres obowiązków:

Twoje wyzwania:

  • Opracowanie receptur, technologii nowych produktów i ich wdrożenie na produkcji
  • Modyfikacja, optymalizacja istniejących receptur farb i lakierów
  • Prowadzenie prac doświadczalnych w skali laboratoryjnej i półtechnicznej
  • Udział w próbach aplikacyjnych u klientów
  • Współpraca techniczna z innymi laboratoriami PPG
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych i aplikacyjnych
  • Raportowanie postępu prac oraz realizacji zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, wyższe o profilu chemicznym
  • Znajomość języka angielskiego (min. w stopniu komunikatywnym)
  • Obsługa narzędzi pakietu Office
  • Praca w zespole, otwartość i kreatywność
  • Chęć nauki i poszerzania kompetencji
  • Wiedza z przemysłu farb i lakierów będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • Praca z nowoczesnym laboratorium badawczo-rozwojowym
  • Zdobycie praktycznego doświadczenia w międzynarodowej korporacji
  • Możliwość pracy z liderami w dziedzinie chemii
  • Podnoszenie własnych kwalifikacji
  • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach oraz możliwość szkolenia w innej lokalizacji PPG w Europie.

Jak aplikować - informacje:

CV prosimy kierować za pomocą formularza APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.