Automatyk/ Elektromechanik UR

Joanna
  • Maków Podhalański, małopolskie pow. suski

Inżynier

Umowa o pracę

Zadania:
· wykonywanie przeglądów i konserwacji urządzeń i instalacji przemysłowych,

· bieżące regulacje, diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń i instalacji przemysłowych

· udział przy wdrażaniu nowych projektów sterowania maszyn i urządzeń od etapu koncepcji do wytworzenia

· diagnozowanie usterek w instalacjach sterowania

Oferujemy

• pracę w dużej firmie mającej wieloletnią pozycję na rynku międzynarodowym

• możliwość rozwoju zawodowego,

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,

• wynagrodzenie zależne od doświadczenia + premia,

• dofinansowanie posiłków w stołówce zakładowej,

• bogaty pakiet socjalny,

• nagrody jubileuszowe

Wymagania

-Wykształcenie: minimum średnie

-Kierunek/ specjalność: automatyk, mechatronik, elektromechanik, elektromonter lub pokrewne

-Doświadczenie zawodowe: minimum 2 lata w zawodzie (mile widziane)

-Uprawnienia: SEP do 1 kV (grupa 1)

-Umiejętności: czytanie schematów, obsługa sterowników PLC, FANUC, SIEMENS, SAIA, pisanie programów – będzie dodatkowym atutem

-Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)