SERWISANT SYSTEMÓW ALARMOWYCH

ALTEST
  • Lublin, lubelskie

Inny

Umowa o pracę

OPIS STANOWISKA:
• serwisowanie oraz konserwacja elektronicznych systemów alarmowych (SSWN, STVD, SKD, SAP)
• diagnozowanie oraz usuwanie awarii
• bezpośrednie wsparcie techniczne dla klienta
• planowanie i raportowanie własnej pracy
• dbanie o dobry wizerunek firmy

WYMAGANIA:
• wykształcenie minimum średnie techniczne
• prawo jazdy kat. B
• biegła obsługa komputera
• zaświadczenie o niekaralności
• mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• dużym atutem będzie wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego
• możliwość współpracy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej
• komunikatywność, rzetelność, dokładność, zaangażowanie
• zdolność pracy pod presją czasu, konsekwencja w działaniu

OFERUJEMY:
• atrakcyjny system wynagrodzeń
• szkolenia
• możliwość rozwoju zawodowego
• stabilne warunki zatrudnienia
• niezbędne narzędzia pracy - m.in. samochód służbowy, laptop, telefon

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Altest w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)