Sprzedawca w biurze podróży Itaka Wilanów

Salon Firmowy Biura Podróży Itaka Wilanów
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Do naszego zespołu szukamy nowego specjalisty ds. turystyki.

W zakres obowiązków wchodzą i.in:
- obsługa klienta na etapie poszukiwań oferty, sprzedaż i opieka posprzedażowa
- kontakt z klientem telefoniczny, mailowy i bezpośredni
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji
- utrzymanie porządku w miejscu pracy

Szukamy osoby, która:
- szuka stałego zatrudnienia
- nie ma problemu z komunikowaniem się z klientem i współpracownikami
- zna język angielski na poziomie komunikatywnym (mile widziane inne języki)
- jest gotowa do pracy zmianowej. Salon jest czynny w godzinach 10-20, sobota 10-14
- jest gotowa do nauki (systemy rezerwacyjne, warunki rezerwacji i ubezpieczeń)
- interesuje się podróżowaniem (doświadczenia w podróżach mile widziane)

Najważniejszym punktem jest gotowość do nauki.
Zdajemy sobie sprawę, że jest wiele informacji do zapamiętania, dlatego pomagamy w przygotowaniach do sprzedaży.
W każdej chwili będzie ktoś, kogo można będzie poprosić o przypomnienie.

Oferujemy

- umowę o pracę na pełny etat
- elastyczny grafik - ustalamy go wspólnie i w razie potrzeby zmieniamy na bieżąco.
- możliwość wyjazdów służbowych na zagraniczne konferencje organizowane przez biuro
- szkolenie ze standardów obsługi klienta

Zapraszamy do wysyłania cv wraz ze zdjęciem.
Będzie nam bardzo miło jeśli dostaniemy kilka słów o doświadczeniach w podróżowaniu.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu w wybranymi osobami.
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)