PIELĘGNIARKI BLOKU OPERACYJNEGO (INSTRUMENTARIUSZKI)

SPZOZ Warszawa-Ursynów
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów

zatrudni PIELĘGNIARKI BLOKU OPERACYJNEGO (INSTRUMENTARIUSZKI)

do pracy w Ursynowskim Centrum Zabiegowym przy ul. Kajakowej 12 na Ursynowie

Wymagania

· czynne prawo wykonywania zawodu: pielęgniarki,
· ukończony kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja z pielęgniarstwa operacyjnego,
· min. 1 rok doświadczenia w pracy na bloku operacyjnym chirurgii ogólnej (warunek podstawowy); doświadczenie w pracy na bloku okulistycznym i ortopedycznym będzie dodatkowym atutem,
· odpowiedzialność i dobra organizacja pracy własnej,
· umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

· Realizowanie świadczenia zdrowotnych związanych ze sprawnym przygotowaniem pacjenta, sal bloku operacyjnego, instrumentarium chirurgicznego, materiałów medycznych i leków niezbędnych do przeprowadzenia operacji leczniczych i diagnostycznych oraz instrumentowanie w trakcie zabiegów chirurgicznych
· Dezynfekcja, mycie i sterylizacja narzędzi chirurgicznych, ocena techniczna sprawności narzędzi i przygotowanie zestawów i pakietów do sterylizacji
· Prawidłowe prowadzenie dokumentacji pielęgniarskiej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i regulacjami wewnętrznymi SPZOZ Warszawa Ursynów
· Gotowość pracy w sterylizacji podręcznej bloku operacyjnego

Oferujemy

· Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze.
· Wybór formy zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt, zlecenie).
· Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
· Praca od poniedziałku do piątku w systemie mieszanym 12 godz. lub 7 godz. 35 min. w godz. 07.30-19.30 oraz wybrane weekendy.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)