Chcesz mieć wpływ na stan swojego konta? Praca dla Ciebie

REMAX Invest
  • Bielsko-Biała, śląskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Słyszałeś, że Agenci nieruchomości zarabiają dużo pieniędzy? To musisz wiedzieć, że najczęściej to półprawda z facebook'a. Zależy którzy :)

Zapraszamy Cię do tych, którzy zarabiają - od lat jesteśmy w TOP 3 najlepszych biur nieruchomości REMAX.

Zadania Agenta nieruchomości:

Aktywne pozyskiwanie Klientów

Przeprowadzenie Klientów przez cały proces sprzedaży/kupna nieruchomości

Współpraca z zespołem

Tworzenie najlepszego biura na Podbeskidziu

Kogo szukamy?

Jeśli nie posiadasz doświadczenia w sprzedaży/nieruchomościach - bez obaw jesteśmy gotowi szybko i treściwie wdrożyć Cię w temat.

Masz doświadczenie? Jeszcze lepiej - sprawdzimy, czy dzięki naszemu systemowi możesz więcej zarabiać!

Lubisz mieć wpływ na stan Twojego konta?

Lubisz wyzwania, bo wiesz, że wyniki Twojej pracy zależne są od Ciebie, a nie wygranej w totka?

Wyznajesz kulturę pracy – czyli najpierw robisz to co ma być zrobione, a potem odpoczywasz?

To już jesteśmy na dobrej drodze do współpracy.

Dlaczego z nami?

W ciągu kilku pierwszych miesięcy nauczysz się u nas więcej niż w 3 lata gdzieś indziej

Pomożemy Ci rozwinąć Twoją markę osobistą

Otrzymasz narzędzia zwiększające Twoją skuteczność w pracy Agenta nieruchomości

Dostaniesz jasną ścieżkę kariery - u nas nie ma dzieł przypadku

Oczywiście mamy świetny zespół, zajęcia jogi i rozgrywki w piłkarzyki, ale prosimy nie decyduj się na aplikacje, jeśli tylko to Cię zachęca :)

To co przekonamy się, czy się nadajesz?

Jeśli powyższe zdanie schłodziło Twój entuzjazm i poczułeś strach - to idź w pokoju.

Jeśli natomiast uśmiechnąłeś/ uśmiechnęłaś się na myśl o wyzwaniu – aplikuj lub zadzwoń 5 0 8 5 4 0 9 7 4 - mamy 4 wolne miejsca.

Jeżeli będziemy do siebie pasować to kiedyś będziemy razem z wdzięcznością wspominać ten dzień. Ta Przyszłość zaczyna się od Twojej decyzji – dzisiaj.

Zapraszam do kontaktu, Klaudia
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)