PRACOWNIK PORZĄDKOWY

Fundacja Hospicyjna
  • Gdańsk, pomorskie

Pracownik sprzątający

Umowa zlecenie

Do naszego zespołu w nowo powstałym Centrum Opieki Wytchnieniowej (COW) w Gdańsku poszukujemy na stanowisko: PRACOWNIK PORZĄDKOWY/PRACOWNICA PORZĄDKOWA
Zakres zadań:
• utrzymywanie czystości w Centrum Opieki Wytchnieniowej;
• sprzątanie, dezynfekcja i skuteczne zapobieganie zakażeniom;
• mycie i dezynfekcja sprzętu stanowiącego wyposażenie COW;
• drobne pranie i prasowanie;
• transport czystej i brudnej bielizny;
• wynoszenie odpadów medycznych i niemedycznych;
• dystrybucja roztworów i środków dezynfekcyjnych;
• transport posiłków.

Wymagania dodatkowe:
• doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością, w tym z dziećmi, osobami
z demencją;
• umiejętność dobrej organizacji pracy oraz współpracy w zespole;
• predyspozycje osobowościowe obejmujące łatwość nawiązywania kontaktów
z osobami niepełnosprawnymi, w tym z dziećmi.

Oferujemy

• umowę zlecenie;
• wymiar czasu pracy do uzgodnienia;
• współudział w tworzeniu nowej formy wsparcia dla chorych i niepełnosprawnych oraz ich opiekunów;
• komfort pracy w nowocześnie wyposażonej placówce.

Planowany termin zatrudnienia: 01.08.2023 r.
Miejsce pracy: Centrum Opieki Wytchnieniowej, ul Kopernika 17C, 80-208 Gdańsk Aniołki
Adres do korespondencji: Fundacja Hospicyjna, ul. Chodowieckiego 10, 80-208 Gdańsk Aniołki.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: @ lub kontakt telefoniczny .
Na zgłoszenia czekamy do 20.06.2023 r.
Dziękujemy za nadesłane oferty, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną w procesie rekrutacji RODO pod adresem w zakładce oferty pracy
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)