Koordynator Recepcji/ Koordynator Placówki Medycznej

IVI
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Klinika Medyczna , poszukuje osoby na stanowisko Koordynator Recepcji/ Koordynatora Placówki medycznej

Oczekujemy:
-co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
-doświadczenie w koordynacji pracy zespołu,
-silna motywacja i zaangażowanie do podejmowania wyzwań związanych z rozwojem zawodowym w sektorze ochrony zdrowia,
- doskonała organizacja pracy,
- pozytywne nastawienie,
- miłe usposobienie,
- komunikatywność i sumienność,

OBOWIĄZKI:

-organizowanie pracy własnej i podległego zespołu
-sporządzanie miesięcznych grafików dla podległych pracowników
-rekrutacja pracowników
-nadzorowanie i korygowanie nieprawidłowości w działalności operacyjnej zespołu recepcji
-szkolenia podległego zespołu z zakresu obsługi pacjenta
-bieżący monitoring i okresowa ocena pracy podległego zespołu
-dbałość o komunikację z pacjentami i komunikację wewnętrzną
Dodana
Wygasa (za 2 dni)