Asystent Projektanta Inst. Elektrycznych i Teletechnicznych

TDEC Group Sp. z o.o.
  • Skawina, małopolskie pow. krakowski

Inżynier

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
• Opracowywanie koncepcji instalacji elektrycznych i teletechnicznych;
• Wykonywanie projektów budowlanych, montażowych, wykonawczych oraz powykonawczych instalacji elektrycznych i teletechnicznych;
• Wykonywanie nadzoru autorskiego na budowach;
• Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert.

Nasze wymagania
• Bardzo dobra znajomość programu AUTOCAD i pokrewnych;
• Dobra znajomość instalacji elektrycznych i teletechnicznych;
• Wykształcenie wyższe kierunkowe – elektrotechnika lub pokrewne;
• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (szczególnie technicznego w obszarze instalacji elektrycznych i teletechnicznych);
• Zdolność organizowania własnego czasu pracy;
• Odpowiedzialność i sumienność;
• Gotowość do wyjazdów służbowych;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Dyspozycyjność;
• Prawo jazdy kat B.

Mile widziane
• Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych;
• Znajomość programu Revit MEP;
• Znajomość programu AutoCAD MEP;
• Znajomość programu Trimble Plancal NOVA;
• Znajomość nakładek do AutoCAD-a.

Oferujemy

• Stabilność zatrudnienia;
• Przyjazną atmosferę pracy;
• Możliwość rozwoju zawodowego przy wymagających projektach;
• Dodatkowe benefity (ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, pakiet MultiSport, owocowe dni).
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)