Agent Nieruchomości, RE/MAX Living, Kraków

RE/MAX Living
  • Kraków, małopolskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Bez względu na to, jaki zawód dziś wykonujesz, czy masz doświadczenie w branży nieruchomości, czy też nie – dołączając do nas, dokonujesz przełomowego kroku na swojej ścieżce kariery zawodowej.

LIDER W BRANŻY NIERUCHOMOŚCI

Jednym z powodów, dla których wielu agentów rozpoczyna karierę w RE/MAX, jest fakt, że ​​aby osiągnąć swoje cele w tej branży, musisz współpracować z odnoszącymi sukcesy agentami. Lepiej grasz w golfa z lepszymi golfistami.

RE/MAX da Ci możliwość rozpoczęcia kariery w największej na świecie sieci biur nieruchomości, która od wielu lat jest liderem na rynku.

ROZBUDOWANY SYSTEM SZKOLEŃ

RE/MAX oferuje unikatowe na skalę europejską systemy szkoleń i treningów. Kurs RE/MAX Akademia zawiera wskazówki, taktyki i strategie, które pomogą Ci odnieść sukces, jako agent nieruchomości. Program kursu zapewnia kompleksową edukację nowym i doświadczonym agentom. Doradzamy przy opracowywaniu biznesplanu, abyś miał jasną mapę drogową do udanej kariery!

SPRAWDZONY SYSTEM WSPÓŁPRACY

RE/MAX zapewnia szerokie wsparcie administracyjne, szkoleniowe i mentorskie.

Nauczymy Cię tworzenia budżetu i taktyk negocjacyjnych, damy Ci pomysły marketingowe, narzędzia, powiemy wszystko, co trzeba wiedzieć podczas pracy z klientami kupującymi i sprzedającymi.

Osiągnij swój sukces z RE/MAX!

Agent Nieruchomości

Miejsce pracy: Kraków (możliwość dokonywania transakcji na całym świecie)

Opis stanowiska pracy:

· poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze Agenta/Pośrednika w obrocie nieruchomościami,

· nie wymagamy doświadczenia,

· gwarantujemy pełen pakiet szkoleń wstępnych, uzupełniających i zaawansowanych, wsparcie administratora biura i pomoc mentorską.

· nasi agenci prowadzą swój własny biznes oparty na działalności gospodarczej w ramach sprawdzonego systemu wynagrodzenia, który jest uzależniony od własnego zaangażowania i liczby przeprowadzonych transakcji.

Główne obowiązki:

· pozyskiwanie nowych klientów,

· budowanie długofalowych relacji z klientami,

· prowadzenie promocji nieruchomości,

· prezentacja nieruchomości,

· obsługa procesu kupna-sprzedaży-najmu nieruchomości

Co oferujemy?

· natychmiastową rozpoznawalność pod znakiem globalnej marki,

· KNOW-HOW jak budować biznes w oparciu WYŁĄCZNIE o umowy ekskluzywne,

· europejskie certyfikowane szkolenia podstawowe, dzięki którym będziesz profesjonalnym i skutecznym agentem nieruchomości,

· europejskie certyfikowane szkolenia uzupełniające i zaawansowane, dzięki którym będziesz mógł skutecznie rozwijać się przez kolejne lata w branży,

· dostęp do bazy klientów RE/MAX w Polsce i na całym świecie od pierwszego dnia po szkoleniu,

· możliwość udziału w międzynarodowych spotkaniach, konferencjach, konwencjach RE/MAX, należąc do społeczności RE/MAX, masz możliwość nawiązania relacji biznesowych i wymiany doświadczeń z bardzo doświadczonymi agentami nie tylko w Polsce ale i na całym świecie,

· stałe wsparcie trenera, mentora i coacha,

· wsparcie marketingowe - gotowe szablony do budowania własnej marki na rynku, a także do promocji pozyskanych nieruchomości,

· pracę w nowoczesnym biurze w Krakowie

Czego oczekujemy?

· umiejętności nawiązywania relacji z nowymi klientami,

· praktycznego radzenia sobie z obiekcjami klienta,

· umiejętności negocjacyjnych,

· samodzielności i systematyczności w pracy i planowaniu zadań,

· dobrej znajomość obsługi komputera,

· mile widziana znajomość języka angielskiego.

RE/MAX to prawie 50 lat historii, tradycji i rozwoju na rynkach nieruchomości całego świata. Dziś firma jest obecna w 110 krajach. Zrzesza ponad 8300 biur i ponad 130 000 agentów na świecie. Balon RE/MAX jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych znaków firmowych.

Przekonaj się, ile możesz zyskać, podejmując współpracę z RE/MAX!

Zapraszamy do kontaktu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)". Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)