Elektryk / Monter

RB Poland Sp. z o.o.
  • Pszczyna, śląskie pow. pszczyński

Inżynier

Umowa o pracę

RB Poland Sp. z o.o. - Międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim zatrudni elektryka.

Zakres obowiązków:

• prefabrykacja szaf sterowniczych, montaż urządzeń produkowanych w firmie

• uruchamianie i walidacja urządzeń

• diagnostyka i likwidacja uszkodzeń /awarii urządzeń zainstalowanych u klientów

Wymagania

• podstawowa znajomość urządzeń energoelektronicznych

• gotowość do wyjazdów służbowych

• umiejętność odczytywania schematów elektrycznych

• umiejętność lutowania, posługiwania się urządzeniami pomiarowymi

• umiejętność obsługi elektronarzędzi

• prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• zatrudnienie na umowę o pracę

• pracę w młodym, przyjaznym i dynamicznym zespole

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dziedzinie pojazdów autonomicznych stosowanych w przemyśle

Mile widziane:

• kandydaci z doświadczeniem w firmie produkcyjnej

• podstawowa znajomość zagadnień bezpieczeństwa przemysłowego

• umiejętność organizacji pracy własnej

• osoba odpowiedzialna i rzetelna, lubiąca nowe wyzwania

• uprawnienia SEP 1kV

• znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy: Czarków

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez RB-Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)