Specjalista ds. wsparcia sprzedaży i marketingu

Dział kadr
  • Bochnia, małopolskie pow. bocheński

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy 2 osób na stanowiska: jedna osoba do e-commerce, druga do wsparcia działu handlowego
Aktywne wsparcie Działu Handlowego we wszystkich jego działaniach, koordynacja obiegu dokumentów i informacji
Kontakt i wsparcie przedstawicieli handlowych
Udział w pracy zespołowej, nowych projektach
Sporządzanie analiz i raportów, praca na danych wewnętrznych (system Optima Comarch)
Przygotowywanie materiałów oraz prezentacji
Współpraca z wewnętrznym działem online b2c oraz b2b

Przygotowywanie ofert handlowych

Zarządzanie sprzedażą e-commerce (zewnętrzne platformy marketplace)
Współpraca z działem graficznym i prowadzącym social media (czynny udział w budowaniu strategii promocji, wizerunki marki)
Współpraca z firmami zewnętrznymi w kwestii reklam google
Współpraca z działem logistycznym, produkcji
Praca w systemie optima
Opieka nad kluczowymi klientami pod kątem technicznym (wprowadzane danych do systemu, koordynacja zamówień)

Nasze wymagania

Wymagania dotyczą 2 stanowisk do podziału
Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
Umiejętności organizacyjne oraz pracy projektowej i zadaniowej
Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excela i PP
Znajomość języka angielskiego (na poziomie komunikatywnym i w pisowni)
Umiejętność przygotowywania prezentacji
Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
Aktywność w działaniu oraz zaangażowanie
Chęć rozwoju i motywacja do poszerzania własnej wiedzy
Samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji
Komunikatywność, dokładność, kreatywność
Dobra organizacja pracy

To oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę
Pracę w dobrej, prężnie działającej firmie, o ustabilizowanej pozycji na rynku
Wspólne budowanie marki
Praca w firmie z 20-letnią historią, będącej liderem w swojej branży
Świetną atmosferę pracy w firmie, bardzo koleżeński zespół
Elastyczność w podejściu do pracy
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)