Specjalista ds. kadr i płac

biuro rachunkowe Twój Nawigator
  • Sopot, pomorskie pow. Sopot

Umowa o pracę

Praca zdalna

Jesteśmy Biurem Rachunkowym z Sopotu,

Szukamy osoby z Gdańska Sopotu Gdyni lub okolic, która chciałaby z nami współpracować

Szukamy osoby samodzielnej, chcemy by praca odbywała się bezpośrednio z naszego biura, czasem możliwa praca hybrydowa. W szczególnych przypadkach możliwa także praca zdalna od samego początku współpracy.

Skorzystaj z przyjaznej atmosfery przy jednoczesnej możliwości rozwoju.

Poszukujemy osoby która chciałaby pracować na zasadzie umowy o pracę, zlecenia bądź na własnej działalności - 3/4 lub "pełen etat"

Specjalista/ Specjalistka ds. Kadr i Płac.

Zakres obowiązków:
* naliczanie wynagrodzeń pracowników oraz sporządzanie list płac;
* sporządzanie i przesyłanie deklaracji ZUS, deklaracji PIT-4R oraz informacji PIT-11;
* prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej (umowy o pracę, świadectwa pracy, akta osobowe itp.);
* rozliczanie umów cywilnoprawnych;
* obsługa PPK, PFRON;
* analiza nowych zagadnień kadrowo-płacowych związanych z rozwojem naszych klientów oraz proponowanie rozwiązań w tym zakresie;
* bieżący kontakt z klientami w zakresie kadrowo płacowym

Wymagania

* doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową;
* praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
* doświadczenie w obsłudze programu Płatnik, oraz KONIECZNIE COMARCH OPTIMA Kadry i Płace
* dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych zadań;
* dobra organizacja pracy i samodzielność.

Oferujemy

* możliwość rozwoju w zakresie kadr i płac;
* stabilne zatrudnienie;
* przyjazną atmosferę pracy.
* kursy i szkolenia wg zapotrzebowania
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)