Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.02.2024

Młodszą Księgową Zatrudnimy

Biuro Strategii Podatkowych
  • Łódź, łódzkie

Księgowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
Wprowadzanie dokumentów do programu księgowego.
Prowadzenie rejestrów VAT.
Księgowanie dokumentów (podatkowa książka przychodów i rozchodów, pełna księgowość).
Sporządzenie deklaracji podatkowych.
Sporządzanie sprawozdań finansowych.

Wymagania

Umiejętność obsługi komputera.
znajomość programów księgowych (mile widziana znajomość programu Symfonia).
Wykształcenie kierunkowe o specjalizacji finanse – rachunkowość lub pokrewne.
Znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości.
Praktyczne doświadczenie zawodowe w księgowości (mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym)
Istnieje możliwość przyuczenia.
Rzetelność, sumienność, dobra organizacja pracy.
Warunki pracy:
Stabilne zatrudnienie, w pełnym wymiarze czasu pracy.
Praca w zgranym zespole oparta na współpracy.
Merytoryczne wsparcie ekspertów z bogatym doświadczeniem.
Miejsce pracy w Łodzi.